15 Kasım 2007 Perşembe

Kanser Tedavi

Alternatif uygulamalar, hastalığın sebeplerine yöneliktir. Temel felsefe, hastalığa neden olan dengesizliğin düzeltilmesi ile kişinin hastalığı yenmesini sağlamaktır. Oysa Modern tıp yada diğer bir deyişle Ortodoks tıp, sonuca yöneliktir. Özellikle kanserde bu böyledir. Örneğin kemoterapi ve radyoterapi( burada kullanılan "terapi" sözcüğü bence yanlıştır -Op. Dr. İlhami Güneral.) tümör ve onu oluşturan kötü huylu-mutasyona uğramış- hücreleri yok etmeye yöneliktir. Ancak bu arada, sağlıklı hücreler ve organlar da bu uygulamadan nasiplerini fazlasıyla alırlar. Bilindği gibi sağlıklı hücreler, kötü huylulardan daha önce etkilenir ve ölürler.
Kemoterapi yada radyoterapi uygulanırken, alternatif ürünler adjuvan(destek) terapi olarak uygulanırsa, başarı şansının yüksek olacağı belirtilmektedir.
Bu sitede ağırlıklı olarak kanserle alternatif mücadelede uygulanan ve diğer hastalıklara karşı kullanılan, ayurvedik ürünler tanıtılmaktadır. Tüm ürünler ayurvedik bitkilerden, Ayurveda yöntemleri ile üretilmiştir ve zararlı yan etkileri yoktur.
Her sayfa genelde iki bölümden oluşmaktadır. Bririnci bölüm Carctol hakkında ki bilgileri, ikinci bölüm de ise, Genel bilgiler başlığı altında, Alternatif Kanser tedavisi ve kanser hakkında, olabildiğince pratik bilgiler bulacaksınız. Burada tanıtılan bitkisel ürünler, klasik tedavi ilaçları (kemoterapi ve radyoterapi) ile birlikte veya onlar olmadan alınabilir.
Alternatif kanser ürünlerinin her hastayı iyileştireceği iddia edilemez. Ancak her hastanın savunma sistemini güçlendirerek hem hastalığa ve hemde kemoterapinin ağır yan etkilerine karşı verilen mücadelede aktif rol oynadığı ve dolayısıyla hastayı umutsuz ve bitkin olmaktan kurtardığı yadsınamaz bir gerçektir.
Klasik tıp ile alternatif tıp arasındaki farkı belkide en iyi İngiltere'deki Bristol Kanser Merkezi'nin tıp direktörü Dr.Rosy Daniel'in şu sözleri özetlemektedir: '' Kanserde geleneksel (Klasik) tedavi yöntemleri hastalıktan arınmış dönemi uzatır, yaşam süresini uzatmaz. Öte yandan, alternatif tedaviler yaşam süresini uzatır. Aradaki fark gayet açık ve önemlidir. Geleneksel tıp yangını söndürür, alternatif tıp yangının yeniden çıkmasını engeller. En ideali, her ikisini birlikte uygulamaktır.''Başka kullananların söylediklerini görmek için lütfen tıklayın.
Lütfen biraz zaman ayırarak, Himalaya Dağının eteklerinde yetişen bitkilerden özenle hazırlanan, bu alternatif antikanser ürünü, CARCTOL, hakkındaki bilgileri dikkatle okuyun, daha fazla bilgi istediğinizde bize yazın, ama lütfen dikkatle okuyun.Ayrıca her sayfanın alt bölümünde, genel bilgiler başlığı altında, verilen bilgileri de okumaya özen gösterin lütfen..
Şu anda, hastalığı yenmemeniz için bir neden bulunduğuna inanmıyorum. Hele işin başındaysanız, bunu başaracağınızdan eminim..Bunu sağladığınızda bu site amacına ulaşmanın mutluluğunu yaşatacaktır hazırlayanlara. Sağlıklı ve mutlu yarınlara ulaşmamız dileğiyle.

a.c.g-Ben bir tıp mensubu değilim. Ailesinin iki ferdini bu hastalıktan yitirmiş bir kişi olarak, amacım, insanlara bitkisel, Ayurvedik, ve diğer destek ürünleri hakkında derlediğim bilgileri ulaştırmaktır.

0 yorum: